Výkup pozůstalostí, obrazy, porcelán

Jsme menší bazar který nabízí, výkup pozůstalostí a vyklízení a odvoz všeho. Pokud potřebujete vyřešit vyklízení bytu v co nejkratším čase a bez stresu, tak jsme připravení Vám nabídnout velice příjemnou alternativu.

Výkup porcelánu z pozůstalostí

Vyklízíme byty, pozůstalostí, sklepy, domy a to nejen v Městě Praha ale také v celých Středních Čechách. Jsme Vám k dispozici každý den a to i během víkendu. Pokud potřebujete jakékoli informace, tak nás neváhejte kontaktovat.

Výkup pozůstalostí Praha i celá ČR

Vyčleníme čas pro osobní prohlídku nemovitostí, bytu kterou potřebujete vyklidit s následným odprodejem a nebo vyklízením. Nemusíte se tak samy starat vlastními silami a stěhovat a přenášet tak mnohdy těžké vybavení celého bytu.

Jsme parta lidí kteří vyřeší cokoliv budete potřebovat během chvíle a za přijatelnou cenu.

Platbu za výkup pozůstalostí provádíme v hotovosti na místě. Vykupujeme pouze zboží od přímých majitelů a s jasným původem.

Pokud se rozhodnete nám zaslat fotky prostřednictvím emailu, tak prosíme zákazníky aby označili zda jde o celou pozůstalost popř. jen o konkrétní samostatné věci k výkupu. nabízíme výkup a odvoz knihy, LP desky, knihovny, obrazy, vykoupíme starý nábytek a různou veteš.

Likvidace se týká především starého nábytku, skříní, sedací soupravy a jiného nábytku převážně z devadesátých let. Kvalitní nábytek se dá poznat podle toho že hrany jsou kulaté a nábytek nemá překližku. Nábytek typu sektorové skříně a ostatní monstrum rovnou odvážíme na sběrné dvory a na skládky.

U každého vyklízení bytů je to individuální, pokud budete potřebovat konkrétní informace, tak nás neváhejte kontaktovat. U Všech nabízených věcí a nábytku, také hraje velkou roli stav a velikost.

vyklízení bytů, vyklízení pozůstalostí
vyklízení bytů, vyklízení pozůstalostí

Může být cenná věc ale pokud je ve špatném stavu, tak je svým způsobem už bezcenná. To bychom posoudili sami.

Výkup pozůstalostí si lidé občas pletou s vyklízení

Převážně mnoho lidí zašle fotky různých porcelánových sošek a skleněných věcí k výkupu z pozůstalostí, my bychom měli zájem. Přijedeme k výkupu a na místě zjistíme že porcelán byl rozbity a několikrát je slepený, takto upravený kousek už nemá žádnou cenu i kdyby šlo o porcelán z 18 století.

Vykupujeme věci z pozůstalostí již nejen starožitné ale také novodobé a různou veteš, jak jsme psali také pokud jde o výkup musí odpovídat i stav věcí.

V každém případě Vás zbavíme všeho a to čehokoliv co Vám překáží a potřebujete vyhodit popř. prodat.

Zajímá Vás kompletní služba výkup a

Vyklízení pozůstalostí více informací naleznete zde