Likvidace celých pozůstalostí

Mnoho zákazníku řeší po úmrtí příbuzného pozůstalost. Jsou zákazníci kteří si vše sami vyřeší a o vše se postará zbytek rodiny. Něco se daruje a něco vyhodí a za několik týdnu je po starostech. Byt je následně prázdný a může se nabídnout k prodeji realitní kanceláři popř. odevzdání majiteli a městu. V případě že se Vám nechce a nebo nemůžete řešit sami celou pozůstalost. Tak jsme tady přímo pro Vás.

Nabízíme Vám vyřešení likvidace celé pozůstalostí takz. na klíč.

Likvidace pozůstalostí

Nabízíme nejen bezohledné vyklízení bytů a likvidaci zařízení ale také úspory všem zákazníkům nemalých finančních prostředku. A to díky naši poskytované službě výkup pozůstalostí. Jsme Vám k dispozici nejen v hlavním městě ale také po dohodě kdekoli po celé ČR.

Likvidace pozůstalostí Praha

Zajímáme se téměř o všechny věci z bytu a to o starý nábytek, knihy, obrazy, porcelán a jiné starožitné a novější věci z bytu. Nemusíte nic balit do novin, vozit a darovat příbuzným a další jiné časově prodělečné aktivity spojené z celou pozůstalostí. Samy si vyřešíte jen papírově celou pozůstalost. Do bytů a domů přijedeme, prohlídneme celou pozůstalost, oceníme. V případě Vašeho zájmu se postaráme v nejkratším možném termínu o realizaci.

Nemusíte dělat nic, většinou nám zákazníci předají klíče od bytu a vše nechají na nás.

Disponujeme vlastními vozy ke stěhování a odvozu všeho a to bezezbytku. Pár věci má cenu něco už nemá cenu skladovat. Osobní věci jako dokumenty skartujeme, nemusíte se tak bát že třeba rodný list se bude válet někde na ulici před domem. Vše dáme do pytlů a odvezeme ke skartaci a nebo na sběrný dvůr. Kde už se nikdo nehrabe v osobních dokumentech. Nemusíte tak řešit téměř nic.

Likvidace pozůstalostí

Díky naší poskytované službě likvidace a výkup pozůstalostí Vám ušetříme nemalé finanční prostředky. V případě zájmu jsme ochotni vykoupit i jednotlivé kusy jako např. obrazy, nábytek, porcelánové soupravy. Cenové nabídky jsou bezplatné. Pro konkrétní cenovou nabídku a cenu, nás neváhejte kontaktovat.

Likvidace pozůstalostí

Připravíme Vám nejvýhodnější vyřešení celé pozůstalostí a likvidaci. Jsme Vám k dispozici na telefonních číslech a také nás můžete kontaktovat přes náš email. Na poptávky přes email odpovídáme do druhého dne a osobní prohlídky jsou možné od 9 – 20 h. a to kdykoli v týdnu od pondělí do neděle.

Nemusíte si tak brát volno v práci, přizpůsobíme se Vašemu času.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Vyklízení a likvidace pozůstalostí a výkup

Více o naši poskytované službě

a to výkup pozůstalostí naleznete zde