Vyklízení pozůstalostí a bytů, odvoz

Nabízíme kompletní řešení vyklízení a likvidace pozůstalostí. Praha patří k městům v ČR k nejvíce obyvateli. Upozorňujeme že není v našich silách zajistit výkup veškerého nabízeného zařízení z pozůstalostí. Nabízíme také likvidaci a odvoz na sběrné dvory, v tom případě nejde o výkup ale o vyklízení pozůstalostí.

Vyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí zvládneme bez jakéhokoli problému, něco se vykoupí něco vyhodí. V konečném výsledku ušetříte třeba pár tisíc a mnoho Vašeho času. Naivně věříme a doufáme, že nám zákazníci budou nabízet celé pozůstalostí. A to nepřebrané od všech příbuzných a nebudou nabízet k výkupu věci které jsou určené na skládky. Mnoho lidí se snaží ještě neprodejné věci prodat. Ale pokud se potřebujte všeho zbavit, bez rozdílu kvality vybavení bytu.

Tak nabízíme také výhodné ceny na vyklízení pozůstalostí.

Většinou to dopadne tak že se samy ujistí že v dnešní době už o takové vybavení a nábytek nikdo nemá zájem. Ztratí vynaložený čas a nic s toho se neprodá.

Vyklízení, likvidace a výkup pozůstalostí

Nábytek a zařízení z bytu skončí na skládce.

V případě vyklízení a výkupu pozůstalostí se obraťte na odborníky. Rádi Vám pomůžeme celou situaci vyřešit. Byt budete mít komplet prázdný a připravený pro následný prodej příp. další užívání. Jsme menší bazar který se zabývá výkupem ale také likvidací pozůstalostí. Za 15 let působení na trhu jsme již zjistili o které věci je zájem a o co zájem není.

Mnoho lidi si myslí že třeba taková velká stará skříň by se dala ještě prodat a někdo bude rád když si jí postaví do koutu třeba na chatě.

Vyklízení pozůstalostí Praha

Často se zákazníci snaží samy udat vybavení z pozůstalostí. V drtivě většině případu potencionální zájemci chtějí takovou skříň brali možná zdarma. Ale háček by byl v tom, že nemají odvoz. Skříň by si vzali až udělají pro ní místo, což zabere třeba i několik týdnu i měsíce. Tak ve finále čekáte na to až si někdo udělá místo na chatě aby jste mu darovali skříň. Pak Vám poví že nemají odvoz nábytku, tak zjistíte kolik stojí odvoz a přeprava.

Dále nepočítáme náklady že musíte nabízené věci mezi tím odvozem ještě skladovat do té doby dokud o ně někdo neprojeví zájem. Ve finále takové skladování a darování, je velice prodělečné.Ve většině případech Vám kupující ještě chvíli před odvozem zruší dohodu, a máte úplnou časovou katastrofu.

Vetšinou se vyplatí nábytek vzít a odvézt na skládky a na sběrné dvory a máte vše vyřešeno.

V případě zájmu o vyklízení pozůstalostí a bytů, nás neváhejte kontaktovat.

Pokud potřebujete prodat, tak nabízíme také

Výkup pozůstalostí více informací naleznete zde

Odvoz na sběrný dvůr Praha

Sběrné dvory přijímají tento druh odpadu

  • Objemný odpad ( sedací souprava, zařízení domácností a z bytu )
  • Železo a kovový odpad
  • Papír, sklo, plasty, kartony a obalové materiály
  • Pneumatiky ( příjem za 25 Kč / Ks )
  • Elektrozařízení ( pračky, televize, rádia, sporáky )
  • Dřevěný odpad ( nábytek, skříně, sektorové skříně )
Odvoz na sběrný dvůr