Výkup pozůstalostí, vyklízení pozůstalostí a bytů Praha a okolí.

Máté doma staré a nepotřebné věci z pozůstalosti, kterých se chcete zbavit?

Přijedeme si pro jakékoli drobnosti z bytu, domu, zahrady, sklepu či půdy. Vybavení kuchyně, hračky, nářadí, elektronika, dvd, cd, knihy, dekorace, obrazy, sklo, keramika, lustry, hudební nástroje, autodíly apod. Cokoliv co byste chtěli vyhodit, vykoupíme od Vás. Zajímá nás skoro vše. V případě většího množství nabízíme i vyklízení zdarma a přistavení kontejneru na naše vlastní náklady.

Zpravidla se jedná o výkup vybavení bytů, jejichž výkup zajistíme bezezbytku. To znamená od odhadu ceny přes výkup, odvoz.

Platbu za vyklízení a výkup pozůstalostí provádíme v hotovosti na místě. Vykupujeme pouze zboží od přímých majitelů a s jasným původem.

Výkup pozůstalostí v hotovosti
 


Drobnosti

Vybavení kuchyně, hračky, nářadí, dvd, cd, knihy, dekorace, obrazy, sklo, keramika, lustry, hudební nástroje, autodíly apod.

Nábytek

Sedací souprava, pohovka, ložnicový nábytek, postele, skříně, dětské pokoje, válendy, patrové postele, kuchyně, kancelářský nábytek, psací stoly, komody a jiný nábytek

Elektronika

Pračka, sušička, lednička, mraznička, myčka na nádobí, sporák, mikrovlnná trouba, varné desky, TV, DVD, herní konzole, domácí kino, PC monitory

Dům a zahrada Slunečníky, nářadí, stavebniny, koberce, bytové doplňky a dekorace.

  • objednejte si bezplatnou prohlídku

 

FOTOGALERIE výkup pozůstalostí